Sözleşme

  1. İş bu Satış Sözleşmesi Paykasa ( www.paykasakartal.org ) Şirketi tarafından işletilen www.paykasakartal.org internet adresinden ürün (Paykasa) alımı yapacak olan kişiler  ile PaykasaAlım arasında ilk işlem yapılmadan önce kayıt aşamasında taraflarca mutabık kalınarak düzenlenmiştir.
  2. PaykasaAlım kartları, alıcısına internet üzerinden güvenli ödeme imkanı sağlayan ön ödemeli bir karttır. Bu karta sahip olan nihai tüketici bu kartın kullanım alanlarını kendi insiyatifine göre belirler. Firmamızdan alınan kartlarının  kullanıldığı yerler yasal olmalı ve sanal ortamda sadece yasal alışverişler için kullanılmalıdır. Aksi taktirde bu kartların yasal olmayan sitelerde kullanılması kartı tasarlayan, üreten ve satan kişi, kurum ve kuruluşları kesinlikle bağlamaz. Kartın kötü niyetli ve yasal olmayan ortamlarda kullanılmasından doğacak hukuki sonuçlardan Paykasa Kart şirketi ve bağlı olarak da  www.paykasakartal.org web sitesi sahipleri kesinlikle sorumlu değildir.
  3. PaykasaAlım ( www.paykasakartal.org ), işbu Sözleşme´yi gerek gördüğü durumlarda tek taraflı olarak değiştirme, tadil etme ya da iptal etme hakkına sahiptir.
  4. Bu sözleşme sanal ortamda oluştuğu için, Müşteri´nin ilk işlem talebinin (İşlem yapılmadan önce) alınması ve bu talebin de PaykasaAlım tarafından kabulü ile Sözleşme teşekkül etmiş olur. Karşılıklı hak ve yükümlülükler Müşteri´nin ilk işlemini yapabilmek için talepte bulunmadan önce www.paykasakartal.org sitesindeki “satış sözleşmesini okumanız ile başlamış olur
  5. Müşteri, Paykasa Kart ´a yani  www.paykasakartal.org ´e üye olmak ve işlem yapabilmek için işbu Sözleşme´nin tamamını okuduğunu, içeriğini tamamıyla anladığını ve tüm maddelerini  kabul ettiğini ve onayladığını peşinen taahhüt eder.
  6. Paykasa Kart www.paykasakartal.org daki ücretli hizmetler/servisler karşılığı alınacak ücretler Türk Lirası olarak hesaplanacak ve tahsil edilecektir.
  7. Paykasa Kart ´den ( www.paykasakartal.org ) internet sitesi vasıtasıyla alacağı hizmetlerin bedelini Paykasa Kart ´in belirleyip bildireceği banka hesaplarına EFT/havale yapmak suretiyle ödeyecektir.
  8. Paykasa Kart , ( www.paykasakartal.org ) tüm Müşteri´lerinin kişilik ve gizlilik haklarına saygı duymaktadır. Yargı mercileri istemi haricinde her ne sebeple olursa olsun kişisel bilgileri hiçbir kurum veya kuruluşa vermeyeceğini kabul ve taahhüt eder.

Bu yasal uyarı bize bağlı tüm sitelerde geçerlidir.

www.paykasaalim.netwww.paykasakartal.orgwww.kalitelihizmet.com

1
Merhaba, Paykasa Almak İstiyorum
Powered by