Paykasa Satın Al

PAYKASA KART SATIN AL

Günümüzde bir ihtiyaç haline gelen ve artık internet üzerinden alışveriş yapan herkes tarafından kullanılan paykasa kart alternatif bir ödeme sistemidir ve kredi kartına nazaran çok daha güvenilirdir. Başta Avrupa olmak üzere birçok ülkede kullanılmakta olan paykasa kart artık ülkemizde de sayısını günden güne artırmaktadır. Ön ödemeli bir sistem olan paykasa kart sabit limitler içermekte ve tek kullanımlıktır. Önceden belirlenmiş olan bu limitler satış anında müşterilerin istedikleri miktarda sahiplerine iletilmektedir. 10 euro- 770 euro arasında değişiklik gösteren paykasa fiyatlarından alışverişte kullanacağınız limit oranında olanı alabilirsiniz.

 

Paykasa kart satın al işlemi gsm operatörlerinin sunduğu kartlar ile benzerlik göstermektedir. paykasa için önceden bedel ödeyerek ödemiş olduğunuz bedel oranında harcama yapabilmektesiniz. Satın almak istediğiniz herhangi bir kart bedelini belirledikten sonra firmamız ile iletişime geçerek paykasa kart sahibi olabilirsiniz. Avrupa ve bazı ülkelerde paykasa kart teslimi yapılsa da ülkemizde ve bazı yerlerde elden kart teslimi yapılmaktadır. Satın alacağınız paykasa kart sonucunda sizlere sadece pin kodu iletilmektedir. Bu pin kodunu alışveriş yaptığınız sitelerin ödeme sisteminden girerek pin kodunuzu girmeniz dâhilinde alışverişiniz tamamlanacaktır. Para gönderim sırasında ve tüm alışverişlerinizde işlemlerinizi müşteri temsilcilerinin size verdiği pin kodları ile gerçekleştirmektesiniz. Paykasa kart satın al işlemini tamamlayan yeni kullanıcıların en çok merak ettikleri nokta ise paykasa kartı nasıl kullanacak olmalarıdır.

 

Nasıl kullanırım?

Paykasa kartı kullanmak oldukça basit bir işlemdir. İlk önce alışveriş yapacağınız sitenin online ön ödeme sistemini içermesi gerekmektedir. Aksi takdirde ödeme esnasında pay kasayı kullanmanız mümkün değildir. Eğer paykasa ile ödeme seçeneği bulunuyorsa alışverişinize devam ederek ödeme aşamasına kadar ilerlemeniz gerekmektedir. Tüm işlemleriniz bittiğinde ve ödeme aşamasına geldiğinizde ödeme seçeneklerinden paykasa olanı tercih etmeniz dâhilinde önünüze gelen ödeme formunda müşteri temsilcimiz tarafından verilen 16 haneli pin kodunu girerek ödeme işlemini onayladığınız süreçte alışverişiniz tamamlanacaktır. Paykasa ile ödeme yapma işlemi işte bu kadar kolay gerçekleşmektedir. Gerekli onayınızı aldıktan sonra ikinci, üçüncü bir işleme gerek duymanız söz konusu değildir.

1
Merhaba, Paykasa Almak İstiyorum
Powered by