Paykasa Kart Nedir?

PAYKASA KART

Alışveriş yapmak günümüzde tamamen bir ihtiyaç haline gelmiştir. Hayatımızın her alanında aktif olarak etkileşim gösteren alışveriş imkânına gün geçtikçe farklı ödeme alternatifleri sunulmaktadır. Avrupa’da uzun yıllardır kullanılan ülkemizde yaygınlığını yeni yeni göstermeye başlayan paykasa kart çok kullanışlı bir hale gelmiştir. Tanımlayacak olursak online ön ödemeli kart sistemi olarak karşımıza çıkmaktadır. İnternet üzerinde yer alan sadece alışveriş sitelerinde değil aynı zamanda uygulama alımlarında, forum sitelerinde, oyun sitelerinde aktif olarak hizmet vermektedir.

Nasıl sahip olurum?

Paykasa karta sahip olmak için alışveriş öncesinde gerekli miktarı belirledikten sonra sitemiz üzerinden 10 eurodan başlayarak 1000 euroya kadar bulunan paykasa kartlardan bütçenize en uygun olanını tercih ederek işe başlayabilirsiniz. daha sonrasında Skype, online destek hattı veya iletişim numarası üzerinden bizimle bağlantı kurarak paykasa kart almak istediğinizi bildirmeniz gerekmektedir. paykasa kart satın alırken kredi kart bilgilerinizi müşteri hizmetlerimiz ile paylaşmanız dâhilinde hesabınızdan paykasa ücreti kesildiği an mesaj yolu ile paykasa kartınızın pin kodu gönderilecektir. Artık alışveriş esnasında çok kolaylıklar sağlayan banka havalesi, EFT, kredi kartı, mobil ödeme yöntemlerinin yanı sıra çok kolay kullanımlılık sağlayan paykasa kart artık birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

Teknolojinin hayatımızda ki yeri çok büyüktür. Her alanda olduğu gibi alışveriş ödemelerimizde de ödeme alternatifi olarak sunulan paykasa artık hayatımızın her yerindedir. Sanal âlemde rahat alışveriş keyfi sunan ve alışverişi güvenli hale getiren paykasa tek kullanımlıktır ve 16 haneli pin kodu içermektedir. Paykasa kartın içerisinde bulunan miktar kadar harcama yapabilirsiniz. Paykasa kartınız ile harcama yaptığınız takdirde içerisinde para artarsa bunu nakite çevirme imkânınızda bulunmaktadır. Sitemiz üzerinden canlı destek hattından iletişime geçerek hiç kullanmadığınız paykasa kartlarınızı da nakite çevirebilirsiniz. Paykasa kartlarınızı bozdururken kar etmek istiyorsanız sitemiz üzerinden paykasa bozdurma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Günlük kur fiyatları devamlı olarak değişim gösterdiği için sitemizden paykasa kart bozdurursanız karlı çıkan siz olacaksınız. Paykasa noktasında tüm işlemlerinizi hızlı bir şekilde gidermek, oyun sitelerinde, alışveriş sitelerinde ödeme kolaylığı yaşamak istiyorsanız sitemizi ziyaret etmenizi öneririz.

 

1
Merhaba, Paykasa Almak İstiyorum
Powered by