Paykasa Kart Almak İçin Ne Yapılması Gerekir?

Paykasa Kart Nasıl Alınır?

Paykasa kart nedir? Bunu tamamen anladıysak şimdi sizlere paykasa kart nasıl alınır? Bunun hakkında biraz bilgi vermeye çalışalım. Şuanda Türkiye’de yasal olarak paykasa kart bayiliğimiz bulunuyor ve bu paykasa kart bayiliğimiz sayesinde diğer firmalardan bağımsız olarak en uygun fiyata ve en ucuz fiyata paykasa kart bakiyesini sizlere ulaştırıyoruz. Paykasa kart bakiyesi ülkemizde henüz yoğun bir şekilde kullanılmasa da bir çok arkadaşımız diğer ödeme sistemlerini tercih etmeyerek güvenilir bulduklarından dolayı paykasa kart bakiyesi satın alarak bu şekilde oyun bakiyeleri satın alıyor veya diğer alışverişlerinde kullanıyorlar. Konuyu daha fazla uzatmayalım ve firmamız üzerinden paykasa kart nasıl satın alınır? Bu konu hakkında sizlere yardımcı olmaya çalışalım.

Paykasa Kart Almak İçin Ne Yapılması Gerekir?

Paykasa kart bakiyesi satın alabilmeniz için internet sitemiz üzerinde yer alan online yani çevrimiçi müşteri temsilcisine bağlanmanız gerekiyor. Daha sonra müşteri temsilcimize alacağınız paykasa kart bakiyesinin bilgisini iletiyorsunuz. Bakiyeler sırasıyla; ”10€, 20€, 50€, 100€, 150€, 200€, 250€, 500€” değişerek gidiyor. Alacağınız paykasa kart bakiyesini iletiyorsunuz ve daha sonra müşteri temsilcimizden banka hesap bilgisi istiyorsunuz. Verilen banka hesap numarasına ücreti gönderiyorsunuz ve ödeme bildirimi yapıyorsunuz. Daha sonra en geç 3 ila 5 dakika arasında paykasa kart bakiyeniz size teslim edilmiş oluyor. Size verilen paykasa kart bakiyesini istediğiniz oyunda veya istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Kart bakiyenizi ister 1 kerede ister mevcut olan tüm bakiyenizle harcayabilirsiniz.

Bir online ödeme sistemi olan ve ön ödemeli sistem olan paykasa kart sistematik sistemini şimdi sizde kullanın ve tüm alışverişlerinizi güvenilir, hızlı bir şekilde yapın. Aynı zamanda daha bir çok avantaj ve kampanyadan faydalanarak alışverişlerinizde daha karlı çıkın. Uygun fiyata ve ucuz fiyata paykasa kart bakiyesi satın almak istiyorsanız bizim internet sitemizi kullanabilirsiniz. Daha farklı soru veya sorunlarınız olursa müşteri temsilcilerimize bu konular hakkında detaylı olarak sorularınızı ileterek bu konular hakkında yardımcı olunmasını isteyebilirsiniz. Paykasa kart alabilmeniz için sitemiz üzerinde yer alan müşteri temsilcimize bağlanmanız gerekiyor. Daha sonrasında müşteri temsilcimiz bu konuya ilişkin olarak sizlere fazlasıyla yardımcı olmaya çalışacaktır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 Kişi oy verdi, ortalaması: 5,00. Hemen Puan ver? )
Loading...

İlgini Çekebilir

Paykasa Kart Satın Alma Rehberi

Paykasa kart ile artık ödemeler çok daha kolay bir şekilde yapılıyor! Şimdi yeni bir paykasa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Merhaba, Paykasa Almak İstiyorum
Powered by