Paykasa Kart Al

Paykasa, internetten kolay ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilmeniz için çıkarılmış olan bir ön ödemeli karttır. Gelir durumunuza göre farklı fiyatlarda bulunan bu kartlar, önden satın alınarak işlem gerçekleştirir. İnternet siteleri üzerinden yapılan alışverişlerin büyük bir kısmına kredi kartı kullanılır. Ancak son zamanlarda internet üzerinden bilgilerin çalınması ve kart bilgilerinin kopyalanarak başkaları tarafından kullanılması riski olduğu için pek çok insan bu kartları alışveriş yaparken kullanmak istemez. Paykasa, internet üzerinden alışveriş yaparken kredi kartı kullanmak isteyemeyen kişiler için özel olarak üretilmiş olan en iyi alternatiflerden biridir. Paykasa satın al seçeneği ile kendinize hemen bir sanal kart satın alabilir ve güvenli şekilde alışverişlerinizi yapabilirsiniz.
Paykasa satın alma nasıl yapılır;
Paykasa satın al şeklinde arama motoruna yazdığınızda, karşınıza pek çok internet sitesi çıkacaktır. Burada önemli olan güvenilir bir site üzerinden kartınızı satın almanızdır. Çünkü kart için önden para ödediğinizde sanal kart numaranız ize gelmeyebilir ve dolandırılabilirsiniz. Bu gibi talihsiz durumlar yaşamak için güvenli olan bağlantıları kullanarak, güvenilir sitelerden kartınızı satın almanızı tavsiye ederiz.
Paykasa kartın özellikleri nelerdir;
Paykasa kartlar, tıpkı kredi kartı gibidir. Üzerinde 16 haneli rakamlar bulunur. Bununla birlikte son kullanım tarihi ve güvenlik kodu da bulunmaktadır.
İnternet üzerinden alışveriş yaparken tıpkı kredi kartı gibi bu kartınızı kullanabilirsiniz.
Paykasa sanal kartı kredi kartından çok daha güvenli bir ödeme yöntemi olarak kabul edilmektedir.
Bu kartın kredi kartında farkları faiz ödeme durumunun olmaması ve ön ödemeli olmasıdır. Bu sayede kredi kartlarında yaşadığınız limit aşımı ya da limit bitmesi gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. Ayrıca ödeyemediğiniz durumlarda faiz işlemesi söz konusu olma çünkü bu karta zaten ön ödeme yaparsınız ve bütçeniz kadar kullanabilirsiniz.
Paykasa kartı, bütün internet siteleri üzerinden alışveriş yaparken kullanabilir ve alışverişlerinizi kredi kartında uyguladığınız işlemler ile gerçekleştirebilirsiniz.
Siz de internet alışverişlerinizde internet ortamına güvenmiyor ve sanal kart ile alışveriş yapmak istiyorsanız, paykasa satın al özelliği ile yeni kartınıza çok kısa bir sürede sahip olabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Kişi oy verdi, ortalaması: 5,00. Hemen Puan ver? )
Loading...

İlgini Çekebilir

Paykasa Kart Satın Alma Rehberi

Paykasa kart ile artık ödemeler çok daha kolay bir şekilde yapılıyor! Şimdi yeni bir paykasa …

3 yorum

  1. paykasa satin almak istiyordum

  2. paykasa satın alcam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Merhaba, Paykasa Almak İstiyorum
Powered by