Paykasa Kart

Ucuz Paykasa

İnternet üzerinde güvenli alışveriş denildiğinde ilk yöntemler içerisinde yer alan Paykasa kart, kolay kullanımı ve kullanıcıya sunduğu avantajları ile en çok tercih edilen ön ödemeli sistemler içerisinde yer alıyor. Bizler, ucuz Paykasa kart yetkili satış noktası olarak, bu kartın daha çok kişi tarafından kullanılması ve yararlanılması için en ekonomik fiyatlarda Paykasa kart satışı gerçekleştiren bir site olmaya devam ediyoruz. Sizler de güvenli alışveriş için Paykasa kart satan sitemiz üzerinden satış işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Paykasa kart satın alırken, internet üzerinde bulunan her siteye güvenmemenizi tavsiye ediyor ve bu konuda satış bayiliğini ispatlayan sitelerden alışveriş yapmanızı şiddetle öneriyoruz.

Paykasa kart nedir? diye merak ediyorsanız ve daha önce çevrenizde bu kartı kullananlar olmasına rağmen bir türlü Paykasa kart satın alma fırsatı yakalayamadıysanız, Paykasa kartın, kontör kartlar ile büyük bir benzerlik taşıdığını söyleyebiliriz. Paykasa kartlar, üzerinde 16 rakam bulundurur ve alışveriş esnasında alışveriş yaptığınız site şayet Paykasa ile ödeme olanağı tanıyorsa, sizden bu 16 haneli kodu girmenizi ister. Bu Paykasa kart üzerinde yazan 16 haneli kodu, alışveriş sitesinin sizden istediği bölmeye girerek, ödeme işleminizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Ancak şunu hatırlatmakta fayda görüyoruz ki sitemiz üzerinden temin edeceğiniz tüm Paykasa kartları, yalnızca tek bir alışveriş esnasında kullanabilirsiniz. Paykasa kartlar, ikinci bir alışveriş esnasında kullanabileceğiniz kartlardan değildir ve bu yönü ile de kredi kartlarından tamamen ayrılır.

Paykasa kartların bir diğer özelliği ise üzerinde herhangi bir hesap numarasının, isim ya da soy ismin ya da şifrenin yer almamasıdır. Paykasayı güvenilir yapan temel özelliğinin ise kesinlikle bu olduğunu söyleyebiliriz. Üstelik Paykasa kullandığınız zaman kredi kartı için ödediğiniz yıllık kart aidatı vb. ek ücretler de sizden hiçbir şekilde temin edilmez. Tüm Paykasa kartlar kur üzerinden hesaplanır ve Ucuz Paykasa kartınızı kurun en düşük olduğu anda alarak, bu kartı bir yatırım amaçlı kullanmayı da tercih eden kişilerden biri olabilirsiniz. Dilerseniz bu kart içinde alışverişten kalan dolar cinsindeki parayı istediğiniz zaman da Paykasa bozdurma işlemi ile herhangi bir hesap numaranıza aktarabilirsiniz. En kısa süre içerisinde sitemiz üzerinden Paykasa kart satın almanızı tavsiye ediyoruz.

 

1
Merhaba, Paykasa Almak İstiyorum
Powered by